Христо Тотев Христов
Директор
Красимира Куцарова Тодорова
Заместник-директор, учебната дейност
Валя Йорданова Дамянова
Координатор на сектор „Методическа дейност, оценка и насочване“
Станимир Неделчев Стефанов
Координатор на сектор „Административно-стопанска дейност“

Педагогически специалисти:

Община Търговище:

Мария Станчева Димитрова
Логопед
Ивелина Данчева Георгиева
Логопед
Татяна Николова Антонова
Психолог
Росица Драгомирова Михайлова
Психолог
Росица Златева Шайкова
Рехабилитатор на слуха и говора
Петранка Маринова Георгиева
Старши учител, ресурсен
Велина Володиева Стойкова
Старши учител, ресурсен
Десислава Стоянова Стоичкова
Старши учител, ресурсен
Айлин Ефраим Алиева
Кинезитерапевт
Димитър Панайотов Панайотов
Старши учител, ресурсен
Илко Стоянов Миладинов
Старши учител, ресурсен
Росица Кирилова Христова
Старши учител, ресурсен
Мирослав Пенчев Симеонов
Старши учител, ресурсен
Бисер Милчев Борисов
Старши учител, ресурсен
Петранка Асенова Христова
Старши учител, ресурсен
Ася Иванова Борисова
Учител, ресурсен
Росица Димитрова Кралева
Учител, ресурсен
Райна Борисова Василева
Учител, ресурсен
Мария Димитрова Станкова
Учител, ресурсен
Ивилина Христова Иванова
Учител, ресурсен
Нели Жечкова Йорданова
Учител, ресурсен
Калина Петрова Стаменова
Учител, ресурсен
Иван Славов Иванов
Учител, ресурсен
Станислава Илкова Миладинова
Учител, ресурсен
Глория Тодорова Груйкина
Учител, ресурсен

Община Попово и Опака:

Севдалина Пенчева Иванова
Главен учител, ресурсен
Ивелина Русева Русева
Психолог
Нели Петкова Недялкова
Логопед
Валентина Иванова Маринова
Учител, ресурсен
Нина Василева Попвеличкова
Старши учител, ресурсен
Кадлиѝн Мехмедова Мехмедова
Учител, ресурсен
Наталия Иванова Антонова
Учител, ресурсен
Христина Динева Радославова
Старши учител, ресурсен
Фехим Наим Алиев
Кинезитерапевт
Стефко Илиев Люцов
Старши учител, ресурсен
Десислава Веселинова Иванова
Учител, ресурсен
Галя Пенчева Атанасова
Учител, ресурсен
Ивелина Русева Николова
Учител, ресурсен

Община Омуртаг и Атоново:

Виолета Йорданова Тодорова
Логопед
Алкин Фикретов Бехчетов
Кинезитерапевт
Божидарка Йорданова Соколова
Старши учител, ресурсен
София Петрова Димитрова
Старши учител, ресурсен
Десислава Иванова Иванова
Старши учител, ресурсен
Маруся Методиева Казакова
Учител, ресурсен
Нела Росенова Димитрова
Учител, ресурсен
Нели Любомирова Стоилова
Учител, ресурсен
Таня Иванова Димитрова
Учител, ресурсен

Непедагогически кадри:

Иван Маргаритов Койчев
Главен счетоводител, бюджетен
Албена Банкова Митева
Завеждащ административна служба, Домакин
Свилена Росенова Стефанова
Администратор информационни системи